Poznaj „kochaną Filippę” z gry Wiedźmin 3. Odzyskała wzrok, straciła blizny i ma nowe ciało

Wiedźmin-3-Filippa
Newsy PC

Filippa Eilhart, jedna z bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, może w końcu spojrzeć na nas pięknymi oczami. Jeden z nowych modów uzdrowił czarodziejkę i dał jej nowy wygląd.

Choć Filippa Eilhart to jedna z najpotężniejszych czarodziejek w grze Wiedźmin 3, nie udało się jej odzyskać wzroku, utraconego na skutek oślepienia jeszcze w poprzedniej części gry. Geralt spotyka dziewczynę w Dzikim Gonie, lecz posiada ona opaskę zakrywającą blizny. Jednak dzięki modom, Filippa może spojrzeć w nasze oczy.

Wiedźmin 3 i nowa Filippa Eilhart

Kogo fascynuje postać Filippy w Wiedźminie 3, może zainstalować moda, który całkowicie ją odmienia. Jak pisze autor projektu: Poznaj kochaną Filippę. Oto ona!

Modyfikacja sprawia, że Filippa odzyskała wzrok i wygoiła paskudne blizny. Po instalacji czarodziejka będzie posiadała wszystkie dotychczasowe stroje plus trzy nowe wyglądy: flippa (strój podróżny, teraz domyślny), filippa_lingerie oraz filippa_naked. Można zatem spojrzeć na dziewczynę w bieliźnie, a nawet bez niej. Sami zobaczcie na screenach załączonych do newsa.

Screeny z odmienioną Filippą i link do pobrania moda na podstronach.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie