Zagramy wreszcie w Wiedźmin 3: Eternal Hunt po polsku

Wiedzmin-3-mod-Eternal-Hunt
Newsy PC

Jeden z najpopularniejszych modów tego roku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał właśnie spolszczenie. Dzięki temu łatwiej zapoznamy się z wielkimi nowościami.

W styczniu opisywaliśmy genialną nową modyfikację Eternal Hunt do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Projekt jest ogromny, lecz niestety dotychczas nie był dostępny w języku polskim. Na szczęście dzisiaj pojawiło się spolszczenie, do którego link znajdziecie poniżej. Zanim je zainstalujecie, musicie najpierw zainstalować wspomniany Eternal Hunt, który jest dostępny na stronie nexusmods pod tym adresem.

Wiedźmin 3: Eternal Hunt po polsku. Pobierz plik

Autor spolszczenia zaznacza, że nie jest ono idealne, ponieważ projekt Eternal Hunt jest bardzo złożony oraz użyto w nim wielu zwrotów, które mają sens jedynie w języku angielskim. Jednak i tak warto się zaopatrzyć w ten mały pliczek, jeśli jesteście już przyzwyczajeni do ogrywania Wieśka w naszym rodzimym języku:

Jeśli nie wiecie, co zawiera Eternal Hunt, to przypominamy jego najważniejsze zalety. Przede wszystkim jest to całkowite przebudowanie rozgrywki, która zawiera masę nowych elementów. Dostajemy niewidziane wcześniej animacje ataków, parowania oraz uników. Do tego ponad 100 nowych broni, kolejni przeciwnicy, przedmioty, zbroje czy w końcu dodatkowe zadania.

Pojawia się ponadto medytacja w czasie rzeczywistym, nowe efekty i skarby do odkrycia. Twórca projektu zaplanował również starcia z mega przeciwnikami, które wymęczą najbardziej wytrwałych graczy. Każda szkoła wiedźmińska otrzymała też unikalne zestawy ruchów, mamy automatyczne celowanie czy nowy krwisty system gore.

Słowem – zmienia się wszystko! Autor Eternal Hunt podkreśla, że jego projekt jest dedykowany osobom, które mają za sobą co najmniej jedno ukończenie gry Wiedźmin 3. Jeśli chcesz zacząć grać w Dziki Gon ponownie, powinieneś zainteresować się projektem i od razu pobrać spolszczenie.

Źródło: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/8449
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/8953

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie