Wiedźmin 3: Dziki Gon w ustawieniach Ultra. Zalecane wymagania nie wystarczą

Na co zatem pozwolą?

Trzecia część Wiedźmina to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Posiadacze PS4 oraz Xboksa One nie muszą się naturalnie martwić – pójdzie czy nie pójdzie. Ot, dostaną gotowy produkt i tyle. Tytuł w wersji na PC, według wcześniejszych doniesień, ma jednak wyglądać najlepiej pod względem grafiki.


Lecz jakim sprzętem trzeba dysponować, by Wiedźmina 3: Dziki Gon pokazał na blaszakach wszystkie wdzięki? Czy podane przez CD Projekt RED zalecane wymagania sprzętowe wystarczą, by ustawić wszystko na maksa i cieszyć się płynnością 60 fps-ów?

Serwis DSO Gaming – powołując się na WitcherSite – studzi nieco nasze marzenia o najwyższych detalach. Jak sądzicie, co polski deweloper odpowiedział na pytanie – Czy posiadając sprzęt wymieniony w zalecanych wymaganiach pogramy na ustawieniach Ultra? Oto odpowiedź: Nie, zalecana specyfikacja pozwoli zagrać na średnio-wysokich ustawieniach w rozdzielczości 1920×1080p

Zastanawiam się zatem, jakim potworem trzeba będzie dysponować, by Geralt był Ultra na PC. Jak sądzicie? Jeśli chcecie jeszcze raz zerknąć na wymagania sprzętowe, wszystko znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

264 Shares
Share264
+1
Tweet