4. sezon Westworld na nowym teaserze. Jest też data premiery

Westworld wraca na sezon 4
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Już wkrótce nadejdzie 4. sezon serialu Westworld. Platforma HBO Max rozpoczęła już promocję nowej odsłony – dziś możemy zobaczyć jej krótki teaser.

Na kolejny sezon czekaliśmy wprawdzie dwa lata, lecz wygląda na to, że było warto. Pierwszy materiał zapowiadający tę odsłonę prezentuje się bowiem doskonale. Możemy spokojnie nastawić się na dużą dawkę tego, do czego przyzwyczaili nas już twórcy; czeka nas chaos, surrealizm, krew i sceny jak z najdziwniejszych horrorów – lecz to wszystko dopiero po pojawieniu się Człowieka w czerni. Przedtem dzień zapowiada się perfekcyjnie, jak zresztą głosi piosenka, którą umieszczono w teaserze. Niestety jak na razie to wszystkie tropy, jakimi podzieliło się HBO; szczegóły związane z fabułą nie zostały jeszcze przedstawione.

W obsadzie 4. sezonu znaleźli się m.in. Ed Harris, Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, a także Aaron Paul. Za reżyserię i scenariusze ponownie odpowiadają twórcy dotychczasowych odsłon serialu, czyli Lisa Joy i Jonathan Nolan. Wśród producentów wykonawczych znaleźli się natomiast Alison Schapker, Denise Thé, J.J. Abrams, Athena Wickham, Richard J. Lewis oraz Ben Stephenson.

Wyczekiwany 4. sezon Westworld wystartuje z nowymi odcinkami 26 czerwca 2022 roku. Serial będzie można obejrzeć na platformie HBO Max, gdzie dostępne są również poprzednie odsłony. Dziś natomiast zobaczcie, jak prezentuje się obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie