Weekend prezesów w GTA Online – podwójne premie i zniżki

Weekend prezesów w GTA Online – podwójne premie i zniżki
Newsy PC PS4 XOne

Czas wskoczyć do GTA Online.

Rockstar właśnie ogłosiło, że w obecny weekend czekają na graczy podwójne premie GTA$ i RP za wybrane tryby, dzięki którym szybciej sięgniecie po potrzebny sprzęt, a także zniżki na wybrany asortyment z aktualizacji Szefowie i inni przestępcy oraz Więcej zbrodni i finansów, w tym 50% na biura do prowadzenia operacji SecuroServ i nie tylko.

Od dzisiaj za ochronę prezesa w trybach Eskorta, Ewakuacja i Gonitwa można zarobić podwójne nagrody GTA$ i RP. Podwójne premie GTA$ i RP można zgarnąć też za Linię śmierci, podczas której wskakuje się na Shotaro i wykańcza wrogów za pomocą świetlnej smugi i różnego rodzaju ulepszeń.

Aż Was nosi od adrenaliny po ostatniej Linii śmierci? Zrelaksujcie się i wskoczcie w coś wygodniejszego, na przykład w niebieską piżamę w wiry i bonżurkę, które można otrzymać zupełnie bezpłatnie – wystarczy się zalogować. Do odbioru w dowolnym sklepie odzieżowym w GTA Online.

BIURA ZA POŁOWĘ CENY ORAZ ZNIŻKI NA WYBRANY ASORTYMENT

Prezesi mają w San Andreas wiele okazji do wykazania się, ale wszystko zaczyna się od biura. Rozkręćcie interes akurat przed aktualizacją Import/Eksport lub ulepszcie swoją obecną miejscówkę dzięki zniżce 50% na wystrój i modyfikacje wnętrza. Gdy już będziecie ustawieni, rozszerzcie swoją kolekcję dzięki dużym zniżkom na przeróżny asortyment. Skrzynie ze specjalnym ładunkiem są tańsze o 25%, a praktyczne i luksusowe limuzyny z wieżyczką przeceniono o 50%. Zniżka obowiązuje też na poniższą zawartość z aktualizacji Szefowie i inni przestępcy oraz Więcej zbrodni i finansów:

Szefowie i inni przestępcy

Limuzyna z wieżyczką: zniżka 50%
Declasse Mamba: zniżka 25%
Gallivanter Baller (wszystkie modele, opancerzone i zwykłe): zniżka 25%
Enus Cognoscenti (wszystkie modele): zniżka 25%

Więcej zbrodni i finansów

Biura: zniżka 50%
Wystrój i modyfikacje biura: zniżka 50%
Usługi asystenta: zniżka 50%
Odzież z aktualizacji Więcej zbrodni i finansów: zniżka 50%
Ulepszenia pojazdów w magazynie: zniżka 25%
Grotti X80 Proto: zniżka 25%
Vapid FMJ: zniżka 25%
Benefactor XLS (opancerzony i zwykły): zniżka 25%

WYŚCIG PREMIUM: PRZEZ KANION

Ekstremalne spływy kajakowe są dla tchórzy. Wsiądźcie do Annisa RE-7B lub Emperora ETR1 i ruszcie z zawrotną prędkością tubami zawieszonymi nad kanionem Raton. Wyścig jest bezkontaktowy i dostępny tylko dla supersamochodów. Wszyscy uczestnicy otrzymają potrójne premie RP, a najlepsi trzej kierowcy mogą liczyć na duże nagrody GTA$. Aby wziąć udział w wyścigu, należy do 12 grudnia wejść na żółty znacznik na Legion Square lub skorzystać z aplikacji Szybka akcja w telefonie.

gta-online
gta-online

Źródło: Rockstar

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie