W Cyberpunk 2077 nie ukradniesz auta tak łatwo jak w GTA V

W Cyberpunk 2077 nie ukradniesz auta tak łatwo jak w GTA V
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Aby włamać się do samochodu niezbędne będzie zwiększenie statystyk naszej postaci w Cyberpunk 2077.

Pozycja ma oferować graczowi dużą dozę wolności. Obejmuje ona m.in. włamywanie się do pojazdów oraz wyrzucanie kierowców z ich środków transportu. Tego rodzaju aktywności nie będziemy jednak mogli uskuteczniać od samego początku, niezbędne będzie bowiem rozwinięcie określonych cech postaci. Mechanika będzie działać więc inaczej niż w przypadku serii Grand Theft Auto, gdzie kradzież samochodu przychodziła z wielką łatwością.

Twórcy poinformowali także, że przywłaszczenie pojazdu nie sprawi, że wóz trafi na listę wszystkich posiadanych przez nas bryk. Chwilowo zrobimy z niego użytek, ale nie zostanie on przypisany na stałe. Będzie jednak możliwość by nabyć pojazd, który w razie konieczności przywołamy z rozwijanego menu. Dokonamy tego w wyznaczonym przez nas momencie. Dzięki temu rozwiązaniu, zawsze będziemy mogli skorzystać z naszych ulubionych modeli, w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Przypominamy, że gra od studia CD Projekt RED, zostanie wydana dnia 19 listopada bieżącego roku na PS4, Xbox One i PC. Produkcja będzie także działać na next-genach, ale dopiero w przyszłym roku wersje na PS5 i konsole Microsoftu otrzymają aktualizacje, wspierające potencjał nowych platform.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie