Ubisoft - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ubisoft otworzyło nowe studio. Ujawniono, czym będzie się zajmować

Ubisoft niedawno otworzyło studio w Sydney, a teraz ogłoszono powstanie kolejnego zespołu produkującego gry wideo. Będzie to również kolejny oddział w Kanadzie.

To zarazem także czwarte studio firmy, które otworzy się w prowincji Quebec. Kanadyjskie zespoły Ubi rosną w siłę i zyskują kolejnych deweloperów do współpracy.

To czwarte studio w sercu miasta Sherbrooke i Kantonach Wschodnich, znanego jako zagłębie talentów i zaawansowanych technologii z rozwijającym się ekosystemem cyfrowym, będzie dalej wzmacniać
Quebec na arenie międzynarodowej w branży gier wideo.

– czytamy w ogłoszeniu firmy

Potwierdzono, że nowy zespół Ubisoftu nie będzie zajmował się samodzielną produkcją gier. Studio będzie wspierało pozostałe oddziały w przygotowywaniu nowych tytułów należących do najpopularniejszych marek wydawcy.

Ubisoft Sherbrooke będzie współtworzyło niektóre z głównych marek Grupy i przyczyni się do rozwoju najnowszych innowacji w dziedzinie rozrywki i technologii.

Ubi Quebec odpowiadało za Assassin’s Creed Odyssey i Immortals Fenyx Rising. Możliwe więc, że Sherbrooke pomoże w produkcji nowej części AC lub kontynuacji Immortals. Wszystko jest możliwe, ale na razie jest za wcześnie, aby deweloperzy ujawniali konkrety.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%