Ubisoft otworzyło nowe studio. Ujawniono, czym będzie się zajmować

Ubisoft - logo - Ubisoft+
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft niedawno otworzyło studio w Sydney, a teraz ogłoszono powstanie kolejnego zespołu produkującego gry wideo. Będzie to również kolejny oddział w Kanadzie.

To zarazem także czwarte studio firmy, które otworzy się w prowincji Quebec. Kanadyjskie zespoły Ubi rosną w siłę i zyskują kolejnych deweloperów do współpracy.

To czwarte studio w sercu miasta Sherbrooke i Kantonach Wschodnich, znanego jako zagłębie talentów i zaawansowanych technologii z rozwijającym się ekosystemem cyfrowym, będzie dalej wzmacniać
Quebec na arenie międzynarodowej w branży gier wideo.

– czytamy w ogłoszeniu firmy

Potwierdzono, że nowy zespół Ubisoftu nie będzie zajmował się samodzielną produkcją gier. Studio będzie wspierało pozostałe oddziały w przygotowywaniu nowych tytułów należących do najpopularniejszych marek wydawcy.

Ubisoft Sherbrooke będzie współtworzyło niektóre z głównych marek Grupy i przyczyni się do rozwoju najnowszych innowacji w dziedzinie rozrywki i technologii.

Ubi Quebec odpowiadało za Assassin’s Creed Odyssey i Immortals Fenyx Rising. Możliwe więc, że Sherbrooke pomoże w produkcji nowej części AC lub kontynuacji Immortals. Wszystko jest możliwe, ale na razie jest za wcześnie, aby deweloperzy ujawniali konkrety.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie