Marvel i Disney szykują własny pokaz nowych gier. Wiemy, co zobaczymy

Marvel i Disney szykują własny pokaz gier. Może być bardzo ciekawie
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Firmy Marvel i Disney zapowiedziały własną prezentację gier wideo. Fani znanych marek obu gigantów powinni mieć konferencję na oku.

Pokaz odbędzie się w ramach D23 Expo 2022 już 9 września o godzinie 22:00 czasu polskiego. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na platformach YouTube, Twitch, Twitter oraz Facebook. Event poprowadzi Blessing Adeoye Junior, którego możecie kojarzyć z kanału YouTube Kinda Funny.

Na konferencji mamy zobaczyć nowe produkcje ze stajni Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games i 20th Century Games. Nie zabraknie zapowiedzi świeżych tytułów, ale na ekranach zagoszczą również te znane już graczom pozycje jak Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Disney Dreamlight Valley. Co więcej, na pokazie pojawi się również studio współtwórczyni Uncharted, Amy Hennig, które zaprezentuje swoją nową grę osadzoną w uniwersum Marvela.

Choć pokaz nowości od Marvela i Disneya z pewnością będzie bogaty w niespodzianki, warto trzymać oczekiwania na wodzy. Raczej nie liczyłbym na pokazy takich produkcji jak Marvel’s Wolverine, Marvel’s Spider-Man 2, Star Wars: Eclipse czy nienazwanej gry Ubisoftu osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Pierwsze dwie produkcje raczej ujrzymy dopiero na konferencjach PlayStation, a pozostałe najpewniej są jeszcze dość daleko od premiery. Oczywiście nic nie jest przesądzone i istnieje szansa, ze miło się zaskoczymy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie