Tryb Survival do Uncharted 4 już wkrótce

uncharted 4 survival
Newsy PS4

DLC ukaże się już za kilka dni.

Graczy, którzy czekają na nowy tryb rozgrywki multiplayer do Uncharted 4: Kres Złodzieja, powinna ucieszyć informacja o debiucie DLC. Otóż Naughty Dog podaje, że dodatek będzie dostępny już za kilka dni. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale liczmy na to, że poznamy ją jutro. Dlaczego?

Otóż 13 grudnia będzie miał miejsce streaming na żywo z producentem, który pokaże DLC w akcji. Będzie to okazja do zobaczenia nowych map, broni i kilku innych interesujących elementów związanych z Survival. Streaming będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale Twitch producenta w tym miejscu. Zainteresowani? Dajcie znać czy będziecie pobierać Survival.

DLC Survival do Uncharted 4 – twórcy odkrywają karty

Naughty Dog zdradza kilka interesujących informacji odnośnie dodatku Survival dla Uncharted 4. Okazuje się, że ten będzie do pobrania do końca grudnia i to całkowicie za darmo. Na czym dokładnie ma polegać?

To coś w rodzaju Hordy w Gears of War. Gracze w kooperacji stawiają czoła setkom przeciwników, a głównym celem jest, jak sama nazwa DLC wskazuje, przetrwanie. Co ciekawe, w Survival będziemy mogli zagrać także samemu z botami (dołączani do drużyny zamiast prawdziwych graczy) bez konieczności kupowania abonamentu PS Plus.

Poniżej znajdziecie zapis rozgrywki z DLC Survival do Uncharted 4.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie