uncharted 4 survival

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tryb Survival do Uncharted 4 już wkrótce

DLC ukaże się już za kilka dni.

Graczy, którzy czekają na nowy tryb rozgrywki multiplayer do Uncharted 4: Kres Złodzieja, powinna ucieszyć informacja o debiucie DLC. Otóż Naughty Dog podaje, że dodatek będzie dostępny już za kilka dni. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale liczmy na to, że poznamy ją jutro. Dlaczego?

Otóż 13 grudnia będzie miał miejsce streaming na żywo z producentem, który pokaże DLC w akcji. Będzie to okazja do zobaczenia nowych map, broni i kilku innych interesujących elementów związanych z Survival. Streaming będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale Twitch producenta w tym miejscu. Zainteresowani? Dajcie znać czy będziecie pobierać Survival.

DLC Survival do Uncharted 4 – twórcy odkrywają karty

Naughty Dog zdradza kilka interesujących informacji odnośnie dodatku Survival dla Uncharted 4. Okazuje się, że ten będzie do pobrania do końca grudnia i to całkowicie za darmo. Na czym dokładnie ma polegać?

To coś w rodzaju Hordy w Gears of War. Gracze w kooperacji stawiają czoła setkom przeciwników, a głównym celem jest, jak sama nazwa DLC wskazuje, przetrwanie. Co ciekawe, w Survival będziemy mogli zagrać także samemu z botami (dołączani do drużyny zamiast prawdziwych graczy) bez konieczności kupowania abonamentu PS Plus.

Poniżej znajdziecie zapis rozgrywki z DLC Survival do Uncharted 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%