Trochę dziwna mysz dla fanów Counter Strike

SteelSeries ogłosił dziś, że mysz dla wielbicieli Counter-Stike: Global Offensive, czyli Rival 300 CS: GO Fade jest już dostępna w sklepach.

Mysz powstała we współpracy z Valve, społecznością fanów gry CS oraz zawodowymi graczami, m.in. z zespołu Fnatic. Wygląd nowego Rival 300 nawiązuje do znanych z CS: GO skórek Fade.

Model Rival został wyposażony w najnowszy sensor optyczny oraz opatentowane przełączniki pod przyciskami, których wytrzymałość przewidziano na ponad 30 milionów kliknięć.

Użytkownicy będą mogli wybrać preferowaną przez siebie rozdzielczość (aż do 6500 CPI), oraz czas reakcji (do nawet 1 ms) – co oznacza brak opóźnień i lagów. Sensor zapewnia zerowe przyśpieszenie oraz umożliwia osiągnięcie szybkości 200 cali na sekundę przy przyśpieszeniu 50g.

Dzięki SteelSeries Engine 3, użytkownicy mogą dostosować mysz Rival do swoich potrzeb – estetycznych i technicznych. Od zmiany koloru podświetlenia (16.8 miliona barw do wyboru) i jego trybu po programowanie przycisków i makro, a także ustawienia SteelSeries ExactTech. Dodatkowo Rival posiada funkcję GameSense, która w czasie rzeczywistym pokazuje na myszy (za pomocą doboru podświetlenia) postępy w grze.

Mysz Rival 300 CS: GO Fade jest już dostępna w sklepach w sugerowanej cenie 279 PLN.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

37 Shares
Share37
+1
Tweet