Netflix przedstawia interaktywny serialowy quiz. Oto Trivia Quest

Trivia Quest
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Lubicie quizy? Netflix rusza z interaktywnym programem opartym na popularnej grze Trivia Crack. Wersja streamingowa nosi nazwę Trivia Quest.

Program stanowi interaktywną opowieść o Willym, który rusza na ratunek swoim przyjaciołom. Widzowie mogą mu pomóc, poprawnie odpowiadając na pytania z różnych kategorii. Jeśli graliście kiedyś w planszówki typu Trivial Pursuit lub przynajmniej w mobilne Trivia Crack, to z pewnością odnajdziecie się również przy tej pozycji.

Trivia Quest jest kolejną już produkcją interaktywną przygotowaną na potrzeby platformy Netflix. Nie tak dawno informowaliśmy przecież o przygodach kociego włamywacza, którego zadaniem jest kradzież bezcennego dzieła sztuki. Wcześniej na Netfliksie można było sprawdzić także specjalny odcinek serialu Czarne lustro, czyli Bandersnatch. Zapowiedziany właśnie program jest jeszcze ciekawszą propozycją; można w niej bowiem sprawdzić własną wiedzę, a przy tym dobrze się bawić.

Produkcja zadebiutuje na Netfliksie 1 kwietnia. Na widzów czeka 30 odcinków udostępnianych dzień po dniu przez cały miesiąc. Platforma zaprezentowała już zwiastun tytułu, który możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie