Trine 3 zapowiedziane. Mamy zwiastun i screeny

Najnowsza produkcja otrzymała podtytuł Artefakty Mocy.

Trine 3: Artefakty Mocy stało się faktem. Studio Frozenbyte własnie potwierdziło, że pracuje nad trzecią częścią znanej produkcji. Co wiemy na jej temat? W tej chwili fińskie studio podaje, że gra będzie miała premierę jeszcze w tym roku, ale nie precyzuje daty wydania. Tradycyjnie wcielić się będzie można w jedną z trzech postaci, które będą rozwiązywać liczne zagadki i przemierzać baśniową krainę.

Interesującą nowością zdaje się być nowy sposób na pokazanie akcji. Oprócz znanego z poprzednich dwóch części rzutu z boku, będzie można także obserwować wydarzenia zza pleców postaci, jak i w rzucie izometrycznym. Ponadto dowiedzieliśmy się jeszcze, że gra początkowo zostanie wydana wyłącznie na PC. Niemniej jednak, późniejsza premiera na konsole nie została wykluczona. W przypadku poprzednich dwóch wersji, edycje na konsole miały premierę później niż ta przeznaczona na komputery.

Na całym świecie rozeszło się już ponad 7 milionów egzemplarzy Trine i Trine 2. Ciekawe, czy trzecia odsłona również będzie takim sukcesem? Jak sądzicie? Zapoznajcie się z poniższymi screenami i pierwszym zwiastunem i dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet