Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Torchlight III z datą premiery. Gra już wkrótce opuści Early Access

Twórcy Torchlight III opublikowali oficjalną datę wyjścia gry ze Steam Early Access. Co więcej, produkcja ukaże się w pełnej krasie już za niecałe dwa tygodnie.

Seria Torchlight przeżywała swoje wzloty i upadki. Trzecia odsłona ukazała się w formie wczesnego dostępu i zbiera mocno mieszane oceny. Gracze narzekają na dużą liniowość rozgrywki i wszechobecną nudę. Dodatkowo produkcja jest porównywana swoją budową do gry mobilnej.

Twórcy T3 zapowiedzieli, że ich tytuł już wkrótce opuści Early Acces i trafi do sklepów w swojej pełnej formie. Oczywiście gra będzie dalej rozwijana po premierze. Wydanie pełnej produkcji nastąpi 13 października.

Cóż, jeśli trzecia odsłona serii faktycznie jest słaba już u samych fundamentów, to nawet znaczne zwiększenie jej treści może nie pomóc w polepszeniu opinii graczy. Z drugiej strony podobnie było z Diablo 3, które również z początku zbierało bardzo słabe recenzje, ale zyskało drugą młodość po wydaniu dodatku Reaper of Souls.

Czas pokaże, czy studio Perfect World Entertainment podoła wyzwaniu i naprawi wybrakowany produkt. W tej branży wszystko jest możliwe, co widać chociażby po ogromnej metamorfozie No Man’s Sky. Każdy produkt da się odratować, tylko wystarczy mieć na to odpowiedni plan.

Pełna wersja Torchlight III trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One i nieco później na Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się