Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

No Man’s Sky Origins – ogromna aktualizacja do niesławnej gry

Słynne No Man’s Sky otrzyma sporą aktualizację nazwaną Origins. Gra niemalże podwoiła swoją zawartość i to dobry moment, aby się nią zainteresować.

O dziele Hello Games można powiedzieć naprawdę wiele. W momencie swojej premiery gra zdecydowanie nie spełniała oczekiwań i stała się przykładem tego, jak twórcy bawią się oczekiwaniami graczy. Na szczęście na samym rozczarowaniu się nie skończyło.

Niesławne No Man’s Sky zadebiutowało cztery lata temu i przez ten czas przeszło naprawdę wiele zmian. Hello Games wzięło sobie krytykę do serca i dołożyło wszelkich starań, aby ich gra zaczęła przypominać to, co obiecywali graczom w pierwszych zapowiedziach. Nowa aktualizacja znacznie przebiła to, czego mogliśmy się spodziewać po tej kosmicznej piaskownicy.

Origins – bo tak została nazwana łatka, a raczej darmowy dodatek – niemalże podwaja dotychczasową zawartość. Twórcy zwracają szczególną uwagę na ogrom nowych wariacji planet, odświeżenie interfejsu użytkownika, większą różnorodność, oraz rozbudowanie bazy fauny i flory.

Jeśli kupiliście No Man’s Sky i porzuciliście grę, bo nie spełniła waszych oczekiwań, to teraz jest dobry moment, aby do niej powrócić. Gra stale się rozwija i wzbogaciła się o sporo nowej treści od czasu swojego pierwotnego wydania.

Pełną listę zmian i usprawnień znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

No Man’s Sky jest aktualnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One, PC i darmowo w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Gra jest aktualnie w sporej promocji na platformie Steam, gdzie dostaniemy ją za pół ceny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się