Toonstruck za darmo na GOG podczas Summer Sale Festival

Toonstruck za darmo na GOG podczas Summer Sale Festival
Gry za darmo Newsy PC

Platforma GOG przedstawia kolejne atrakcje w ramach Summer Sale Festival.

Zgarnij pakiet VIP i odbierz Toonstruck za darmo. Odkryj zabawną historię animatora, który zostaje wciągnięty do świata własnych kreskówek, z udziałem Christophera Lloyda, znanego z roli profesora w Powrocie do przyszłości (głos oraz pełne wideo postaci). Głosów w produkcji użyczyli również Dan Castellaneta, Dom DeLuise i Tim Curry. Toonstruck możesz odebrać za darmo do 16 czerwca, do godziny 16:00.

Finał Summer Sale Festival to również ostatni moment, by zdobyć kolekcję Simply: RED, która zawiera Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży oraz trylogię Wiedźmin w historycznie najniższej cenie. W pakiecie znajduje się również Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści i Wiedźmin Gra Przygodowa. Koniecznie sprawdź też inne kolekcje ze świetnymi okazjami na Into the Breach, Stellaris, Tower of Time, trylogię The Banner Saga, serię Soldier of Fortune i inne znakomite tytuły.

Razem raźniej, nieprawdaż? Pospiesz się i uzupełnij swoją bibliotekę gier Dungeons & Dragons ze specjalnym pakietem z rabatem 85% na takie gry jak Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Planescape: Torment: Enhanced Edition, Neverwinter Nights: Enhanced Edition i nie tylko. Wszystkie gry Beamdog podczas Summer Sale Festival są dostępne poza zestawem o 75% taniej.

To jeszcze nie wszystko. Przytul Vampyra z rabatem 60% – od dziś gra jest dostępna na GOG.COM bez DRM. Sprawdź też koniecznie ponad 2077 innych okazji, które znajdziesz na Summer Sale Festival. Diablo + Hellfire (-10%), Warcraft I i II w zestawie (-10%), BioShock Infinite Complete Edition (-75%), Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition (-60%), Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (-40%), SteamWorld Quest (-15%), Grim Dawn (-70%), Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%), Darkest Dungeon (-70%), BATTLETECH (-40%), Darkwood (-50%), Alan Wake (-70%), Fallout: New Vegas Ultimate Edition (-50%), Phantasmagoria (-35%), Heroes of Might and Magic 3: Complete (-66%) i wiele innych!

Summer Sale Festival potrwa do 17 czerwca, do godz. 23:59.

Źródło: GOG.com

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie