Tomb Raider I-III Remastered dostało moda “bez ubrań”. W 12 godzin od premiery

Tomb Raider I-III Remastered już ma moda
Newsy PC

W zasadzie niemal od razu po premierze Tomb Raider I-III Remasterd pojawił się mod na Larę “bez ubrań”. No oczywiście, można było się tego spodziewać.

Właśnie ukazała się odświeżona kolekcja trzech pierwszych części kultowej serii przygodowych gier akcji z Larą Croft w głównej roli. Tomb Raider I-III Remastered wygląda naprawdę nieźle i przede wszystkim działa świetnie. To najlepszy aktualnie sposób na to, aby gracze zapoznali się z dawną, ale wiecznie żywą klasyką. Nic dziwnego, że od razu po debiucie na Nexus Mods zaczęło pojawiać się coraz więcej modyfikacji.

Twórcy modów skupiali się przede wszystkim na wyposażeniu gry w identyczną grafikę z oryginałów, pozostawiając m.in. ulepszone światło. To daje naprawdę ciekawy efekt, a zarazem umożliwia poznanie tych gier takimi, jakimi faktycznie były. Dostaliśmy też poprawione aspekty wizualne, wydajności, szereg mniejszych i większych poprawek, a także moda usuwającego ostrzeżenie o potencjalnym rasizmie na początku.

Wśród tego wszystkiego nie sposób nie wyróżnić moda na Larę Croft bez koszulki. Tak – w niecałe 12 godzin od premiery gra ma już własnego “nude moda”, co jest chyba oczywiste. Nie ma temu co dziwić, wszak mówimy o jednej z najbardziej seksualizowanych postaci kobiecych w historii gier wideo. Z jakiegoś powodu fani spragnieni są nawet jej kształtów z wyraźnie “ostrymi” kątami.

Warto pamiętać, że nadchodzi więcej gier ze słynną panią archeolog. Obecnie Crystal Dynamics pracuje nad kolejnym rebootem serii.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie