Thor. Love and Thunder. Matt Damon ma zagrać w filmie

0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że Matt Damon zagra w filmie Thor. Love and Thunder.

Premier Australii, Scott Morrison potwierdził, że liczący 51 lat amerykański aktor został zaangażowany w produkcję. Poza Damonem zobaczymy na ekranie aktorów takich jak: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Jeff Goldblum czy Christian Bale. Reżyserem projektu jest Taika Waititi, który dodatkowo pomoże przy scenariuszu Jennifer Kaytin Robinson.

Warto przypomnieć, że Matt Damon wystąpił już w widowisku Thor: Ragnarok. Wcielił się tam aktora teatralnego, grającego Lockiego podczas przedstawienia mające miejsce w Asgardzie. Amerykanin poza aktorstwem pała się również pisaniem scenariuszy. Mężczyzna został laureatem Oscara za stworzenie wraz z Benem Affleckiem scenariusza do filmu Buntownik z wyboru.

Fabuła Thor. Love and Thunder ma wprowadzić bohaterów, którzy najwięksi fani Marvela mogą znać z komiksów. Mowa o Kosmicznych Rekinach, a także o Hulku. Potwierdzono również, że dowiemy się więcej o rasie Kronan. Premiera widowiska została przewidziana na dzień 18 lutego 2022 roku. Przypominamy również o serialu Loki, który ma ukazać się w 2021 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się