Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Loki. Obejrzyjcie zwiastun serialu

Zwiastun serialu Loki trafił do sieci. Fani Marvela mogą szykować się na wielką ucztę.

Widowisko ma trafić na platformę Disney+. Traktować będzie o jednym z głównych antagonistów Marvel Cinematic Universe. Serial przedstawi historię boga podstępu, po tym jak objął panowanie nad Tesseraktem (jednym z najpotężniejszych artefaktów we wszechświecie) w produkcji Avengers: Koniec gry. Motyw przewodni tytułu mają stanowić podróże w czasie.

Na ekranie zobaczymy takie sławy jak: Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino czy Richard E. Grant. Reżyserem jest Kate Herron, a za scenariusz odpowie Michael Waldron. Pierwszy sezon ma składać się z sześciu odcinków. Premiera została zapowiedziana na 2021 rok.

Loki Laufeyson (Tom Hiddleston) to doskonały kłamca, która stara się przejąć władzę w Asgardzie i na Ziemi. Jest skonfliktowany ze swoim przyrodnim bratem Thorem, w którym widzi głównego konkurenta. Cechuje go nadludzka siła, wielka wytrzymałość oraz niebywały refleks. Potrafi posługiwać się m.in. telekinezą ora zmieniać swój kształt.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się