Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

This War of Mine i Moonlighter za darmo do pobrania

Już dzisiaj Epic Games Store udostępnia za darmo dwie bardzo dobre gry – polski wojenny This War of Mine oraz utrzymany w klimacie fantasy Moonlighter.

25 lipca w godzinach popołudniowych Epic Games Store pozwoli pobrać nam nie jedną grę za free, jak bywało wcześniej, lecz aż dwie produkcje.

This War of Mine i Moonlighter za darmo

W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia sklep udostępni wszystkim zainteresowanym Moonlighter i This of War of Mine. Pierwszy ze wspomnianych tytułów, to osadzona w realiach fantasy, roguelike’owa gra RPG. Wcielamy się tutaj w postać Willa, głodnego przygód sklepikarza, który marzy by zostać bohaterem.

This of War of Mine to natomiast dzieło polskiego 11 bit studios. Przenosimy się w czasy współczesnego konfliktu wojennego, lecz nie wcielimy się w żołnierza. Staniemy po drugiej stronie, kierując losami grupki cywilów starających się przeżyć w oblężonym mieście. To istny surwiwal, gdzie zmagamy się z brakiem żywności, lekarstw oraz żyjemy w ciągłym zagrożeniu ze strony snajperów i szabrowników.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się