Ten mod do The Sims 4 pozwoli Wam pobawić się Wiedźminem… dosłownie

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt walczy z potworami, leje się krew- PG
Newsy PC

The Sims 4 to gra bardzo podatna na modowanie. Niektóre projekty fanów wykorzystują pomysły z innych popularnych gier… na przykład Wiedźmina 3.

Pewien moder postanowił przygotować drobny, acz sympatyczny, dodatek dla fanów Geralta z Rivii. Na stronie NexusMods poświęconej The Sims 4 znajdziecie modyfikację nazwaną „Witcher Geralt of Rivia toy action figure”, która dodaje do gry figurkę Geralta. Co ciekawe Simowie graczy mogą wejść w interakcję z tym niewielkim gadżetem.

Figurka Geralta składa się z ponad 9400 poligonów i posiada tekstury 4K z całą masą detali. Figurkowy Wiedźmin będzie pięknie prezentował się na wirtualnych półkach Waszych postaci.

The Sims 4 - ten mod dodaje do gry zabawkowego Wiedźmina
Źródło: NexusMods / estgamers

Modyfikację „Witcher Geralt of Rivia toy action figure” możecie pobrać całkowicie bezpłatnie w tym miejscu. Zainstalujecie ją za pośrednictwem menadżera modów, ale możliwe jest też samodzielne wrzucenie jej do plików gry.

A skoro już przy dziwnych połączeniach znanych marek jesteśmy, nie sposób nie wspomnieć o pewnym mrocznym projekcie pewnego fana klasycznych horrorów. Gracz The Sims 4 odtworzył w grze dom z Teksańskiej masakry piłą mechaniczną – o jego nietypowym (ale mimo wszystko wciąż imponującym) dziele przeczytacie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie