The Sims 4 może stać się darmowe. Wiemy, od kiedy

Postacie z The SIms 4 śmieją się do kamery
Newsy

Jeśli zawsze chcieliście zagrać w The Sims 4, ale jakoś nie było Wam po drodze, przynoszę dobrą wiadomość. Gra może wkrótce stać się darmowa.

Instant Gaming twierdzi, że źródło bliskie Electronic Arts przekazało redakcji informację o rychłym przejściu The Sims 4 na model free to play. Oficjalne ogłoszenie udostępnienia gry za darmo rzekomo pojawi się jeszcze dziś.

Miejcie na uwadze, że to nieoficjalne doniesienia, które mogą nie znaleźć potwierdzenia w rzeczywistości. Niemniej warto śledzić media społecznościowe EA w oczekiwaniu na ewentualne potwierdzenie lub zdementowanie tej plotki.

Przejście Sims 4 na model free to play miałoby sens. Warto przypomnieć, że gra była wcześniej rozdawana całkowicie za darmo, a obecnie jej podstawową wersję da się kupić za kilkadziesiąt złotych.

Nie ulega też wątpliwości, że Simsy stały i dalej stoją dodatkami. Przejście na free to play zapewni Electronic Arts ciągły napływ świeżych graczy, którzy być może skuszą się na zakup DLC. Biorąc pod uwagę rozpoznawalność i niegasnącą popularność marki, to świetny pomysł. Kto wie, może pełnoprawna kontynuacja znajduje się już w produkcji?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie