Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Premiera polskiej gry The Medium przełożona na 2021 rok

Horror The Medium zadebiutuje w przyszłym roku. Premiera została przesunięta z powodu koronawirusa.

Studio Bloober Team poinformowało, że nowa data wydania została ustalona na 28 stycznia 2021 roku. W oficjalnej informacji od twórców, która ukazała się na twitterze zapewniono graczy, że deweloperzy robią wszystko co możliwe by dostarczyć nam ambitny i przerażający horror psychologiczny. Pierwotnie pozycja miała pojawić się 10 grudnia 2020 roku.

The Medium pozwoli nam wcielić się w Mariannę, funkcjonującą zarówno w świecie fizycznym jak i duchowym. Łatwo można dopatrzeć się pewnych analogii do kultowej serii Silent Hill. Naszym zadaniem będzie wyjaśnienie śmierci dziecka, wykorzystując nasze nadprzyrodzone zdolności.

Marianna (tytułowe medium) będzie w stanie opuszczać swoje ciało, wysyłać falę energii odstraszającą duchy czy ochraniać swoje cielesną powłokę wykorzystując osłony. Akcje obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, rozwiązując zagadki oraz unikając wszelkich czyhających na nas zagrożeń. Tytuł ma ukazać się na komputerach PC i konsoli Xbox Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się