Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Medium z datą premiery i nowym zwiastunem

Krakowskie studio Bloober Team poinformowało, że horror z Marianną w roli głównej zadebiutuje już 10 grudnia. Produkcja trafi na PC i nowego Xboksa.

Dobrze zapowiadająca się gra od polskiego zespołu trafi na półki sklepowe na chwilę przed świętami – jej premierę Bloober Team ustaliło na 10 grudnia.

Do informacji o terminie debiutu autorzy dołączyli świeżutki trailer. Materiał prezentuje mroczne lokacje z gry. Nic dziwnego, że jest nad wyraz posępnie – oprawa wizualna The Medium czerpie z twórczości malarza Zbigniewa Beksińskiego.

The Medium ma być największym do tej pory projektem Bloober Team. W grze wcielimy się w postać o imieniu Marianne, która żyje na pograniczu dwóch światów: realnego i duchowego. Będziemy rozwiązywać zagadki, eksplorując te dwa wymiary.

Horror trafi zarówno na PC, jak i Xboksa Series X. Jeśli planujecie zakup The Medium w wersji blaszakowej i jesteście ciekawi, czy wasz komputer da sobie radę, zajrzyjcie pod ten adres – podawaliśmy tu minimalne, średnie i zalecane wymagania sprzętowe gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się