The Last of Us – 3. odcinek “rozrywa serce”. Jest też zwiastun 4. epizodu

Serial The Last of Us. Aktorka mówi, kiedy premiera 2. sezonu
Filmy i seriale Newsy

Dzisiaj na HBO Max zadebiutował 3. epizod serialu The Last of Us. Ponoć jest tak romantyczny, że ciężko opanować emocje.

Wieczorem zamierzam usiąść przed TV i załączyć HBO Max. Wiadomo w jakim celu – żeby zobaczyć 3. odcinek serialu TLoU. Osoby, które już oglądały, podkreślają, że jest on niezwykle “uczuciowy”.

The Last of Us – 3. epizod przyjęty niezwykle pozytywnie

Tak jak pierwsze dwa odcinki, tak i trzeci prezentuje wysoki poziom. Dodatkowo, jest niezwykle romantyczny. Nie zdradzając szczegółów, przytoczę chociażby jeden z komentarzy, który widnieje pod filmikiem zapowiadającym już odcinek czwarty.

Każdy odcinek po prostu w jakiś sposób przebija poprzedni. To był jeden z najbardziej chwytających za serce i rozdzierających serce odcinków, jakie kiedykolwiek widziałem w telewizji. Absolutnie piękny.

You Tube

Cóż, trzeba się koniecznie osobiście przekonać, lecz sądzę, że po wieczornym seansie będę zadowolony. Zostawiam Was tymczasem z zapowiedzią czwartego odcinka, w którym zamiast romantyzmu, zobaczymy nieco akcji:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie