The Last of Us Remake na PC w końcu z datą premiery. Klikacze i purchlaki już niebawem

the last of us remake pc
PC

The Last of Us Remake będzie najgorętszym tytułem w 2023 dla graczy PC. Jedna z najlepszych gier w dziejach już wkrótce nowej platformie.

Gdy poprzednim razem Sony pokazało nam trailer The Last of Us Remake, wśród zwolenników PC Master Race zapadła chwila ciszy a następnie ogromna radość rozlała się na cały świat. Wystarczyło zaledwie jedno zdanie – „Wersja PC w trakcie prac”. Tak, wielki hit, który przeżył swoją młodość na PS3, PS4, i powrócił na PS5 w odświeżonym wydaniu (według nas w glorii i chwale), za niedługo poszerzy swoje horyzonty. Po kilku miesiącach milczenia producentów wiemy już, kiedy nastąpi ta wyczekiwana przez wielu chwila.

Nie trzymając Was dłużej w niepewności, szykujcie swoje blaszaki na 3 marca 2023 roku. Przydałby się jakiś zwiastun, aby podkreślić to ważne, wręcz historyczne wydarzenie, prawda? Takowy otrzymaliśmy raptem kilka godzin temu na The Game Awards 2022. Tytuł filmu daje jasno do zrozumienia, że niniejszy survival-horror powinien zaraz otrzymać zakładkę w katalogu na Steam i tym samym będzie możliwość dokonania pre-orderu.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie