The Good Doctor otrzyma spin-off. Nowa produkcja opowie o środowisku prawniczym

The Good Doctor - twórcy szykują spin-off produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Powstaje spin-off jednego z popularniejszych nowych seriali medycznych, czyli The Good Doctor. The Good Lawyer skupi się jednak na nieco innej postaci.

Jak wskazuje już sam tytuł pobocznego serialu, nowa produkcja opowie o Joni, młodej, utalentowanej prawniczce, która prywatnie zmaga się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Joni zostanie wprowadzona do oryginalnego serialu w nadchodzącym szóstym sezonie, gdy dr Shaun Murphy będzie potrzebował pomocy prawnej. Drugą z bohaterek stanie się Janet, nieco starsza stażem prawniczka pracująca w tej samej kancelarii co Joni. Gdy Shaun Murphy wybierze Joni na swoją pełnomocniczkę, Janet będzie próbowała doprowadzić do zwolnienia jej z firmy, co nie będzie jednak takie łatwe.

Scenariusz stworzą David Shore i Liz Friedman, czyli współtwórcy oryginalnego The Good Doctor. Jak na razie nie wiadomo niestety, kto wcieli się w poszczególne bohaterki nowego serialu. Nie ma także informacji na temat tego, czy możemy tu liczyć na późniejsze występy gościnne wybranych postaci z Doktora.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij: