Czekacie na The Finals? Już dziś możecie zagrać w otwartą betę gry

The Finals
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Jeżeli z niecierpliwością wyczekujecie premiery The Finals, to mamy dla was dobre wieści. Produkcja już dziś została udostępniona w ramach fazy otwartej bety. Możecie śmiało wkroczyć do rozgrywki na PC lub konsolach nowej generacji. Z tej okazji twórcy dodali do produkcji nowy stadion w rotacji map. Nie zabraknie również ciekawych broni, gadżetów i umiejętności postaci. Pora wyruszyć do walki!

The Finals w otwartej becie

Już dziś fani nadchodzącej gry The Finals mogą ruszyć do zabawy w ramach otwartej bety. Produkcja była do tej pory dostępna za zamkniętymi drzwiami, czyli w ramach ograniczonych testów. Teraz każdy chętny może spróbować swoich sił w rozgrywce na PC (platforma Steam), lub konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Z okazji nowego rozdziału w tworzeniu gry, twórcy sprezentowali nowy stadion. Będzie on dostępny w rotacji map.

Poza stadionem, gracze w otwartej fazie beta będą mogli sprawdzić też nowy tryb gry o nazwie Bank-It. W rozgrywce uczestniczą 3 czteroosobowe drużyny zbierające pieniądze. Zwycięża ten, kto jako pierwszy osiągnie wskazany limit. Poza tym do dyspozycji graczy oddanych zostanie 20 broni, 26 gadżetów i 9 umiejętności specjalnych.

Kiedy premiera gry?

Otwarte betatesty potrwają do 5 listopada, a premiera gry nie została jeszcze ostatecznie ogłoszona. Wiemy, że tytuł pojawi się na rynku w 2024 roku. Gra jest multiplatformowa i dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5, oraz Xbox Series X|S. Teraz nadszedł świetny moment na to, aby sprawdzić ją w akcji.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie