Pierwszy zwiastun i data premiery Terminator: Survivors. Nowa gra w otwartym świecie

Terminator: Survivors zapowiedziane. Zwiastun gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Terminator: Survivors ma być pierwszą survivalową grą osadzoną w uwielbianym uniwersum, a do tego w otwartym świecie! Oto zwiastun i szczegóły wraz z datą premiery!

Nacon na wczorajszym Nacon Connect 2024 zapowiedział nową grę osadzoną w uwielbianym uniwersum Terminatora. Terminator: Survivors ma trafić do wczesnego dostępu na PC (Steam) 24 października 2024 roku, a potem doczekamy się premiery na “konsolach”. Nie sprecyzowano, o jakie konkretnie platformy chodzi, ale najpewniej mowa o PS5 i Xbox Series X/S.

Co ciekawe, tytuł ten zapowiada się naprawdę wyjątkowo, bo będzie również pierwszą grą w tym IP opierającą się na zasadach survivali i w otwartym świecie. Deweloperzy chcą dać graczom możliwość przetrwania apokalipsy Skynetu. Dokonamy tego sami lub w paczce znajomych za pomocą kooperacji.

Dołącz do ocalałych w otwartym świecie, w którym akcja rozgrywa się po Dniu Sądu. W pojedynkę albo w trybie współpracy pozyskuj zasoby do budowy bazy. Nie jesteś sam – zarówno ciebie, jak i rywalizujące frakcje ludzi ścigają maszyny Skynetu.

– czytamy w opisie gry na Steam

Pierwszy zwiastun ma bardzo mocny klimat. Jeśli uda się go przenieść do gry, możemy mówić o kolejnym potencjalnym hicie we wczesnym dostępie. Miejmy tylko nadzieję, że twórcy ze studia w Milanie staną na wysokości zadania.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie