Techland zawiesza prace nad Hellraid!

Teraz już wiemy, dlaczego w ostatnim czasie na temat Hellraid pojawiało się tak mało informacji. Twórcy ujawniają, że gra w obecnej formie nie spełnia ich oczekiwań.

Techland poinformował oficjalnie, że zawiesza prace nad Hellraid. Gra miała ukazać się na PC oraz konsole najnowszej generacji. Teraz już wiemy, że nie mamy się co spodziewać premiery w tym roku, a najwcześniej w kolejnym. Techland podaje, że grę muszą zbudować niemal od nowa, ponieważ w obecnej formie nie spełnia ich oczekiwań. Poniżej publikujemy treść komunikatu polskiego producenta:

Drodzy fani Hellraida,

Czujemy się zobowiązani poinformować Was, że Hellraid nie ukaże się w tym roku, jak pierwotnie planowaliśmy, a jego produkcja zostaje wstrzymana.

W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy wewnętrzną analizę i doszliśmy do wniosku, że Hellraid w swojej obecnej formie nie spełnia naszych własnych oczekiwań wobec tego projektu. W związku z tym zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót na deski kreślarskie i ponowne opracowanie koncepcji na nasz wymarzony tytułu dark fantasy. W tak zwanym międzyczasie pragniemy skonsolidować nasze zasoby i skupić się na dalszym rozwoju marki Dying Light.

Jednocześnie chcemy podziękować Wam serdecznie za Wasze wsparcie i aktywności. Jesteście najlepsi!

Wynika z tego, że w najbliższym czasie Techland skupi się przede wszystkim na Dying Light, co zresztą czyni już od kilku miesięcy. Może to i dobrze, jak sądzicie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 (KOMENTARZ) w “Techland zawiesza prace nad Hellraid!

  • 25 października 2016 at 13:11
    Permalink

    Nasze hojne i ciekawe automaty do gier, strona więcej niż jeden rok jest szczególnie popytu wśród fanów rozrywki online. Dziś każdy początkujący gracz może grać w żadnych automatach za darmo bez rejestracji (z wykorzystaniem możliwości oferowanych przez tryb demo), albo zaryzykować i zagrać na prawdziwe pieniądze (nagrody za prawdziwe pieniądze, które następnie mogą być zrealizowane lub zużyte na nowe stawki).

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: