Techland ma już 25 lat

Techland ma już 25 lat
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

W październiku firma Techland obchodzi 25-lecie istnienia.

Początkowo skromny dystrybutor gier na rynku polskim dziś jest międzynarodowym i w pełni niezależnym studiem deweloperskim oraz wydawcą, zatrudniającym ponad 350 specjalistów i mogącym pochwalić się katalogiem ponad 40 samodzielnie stworzonych gier.

By uczcić tę okazję – a traf chciał, że rocznica przypada w tym samym miesiącu co Halloween – zespół Techlandu przygotował dla fanów kilka niespodzianek rodem z horrorów. Po pierwsze menadżer społeczności Dying Light została zamieniona w zombie, a proces przemiany został uwieczniony na wideo. Materiał ten pomoże każdemu z Was uzyskać wygląd prawdziwego zombiaka w warunkach domowych.

Po drugie rozpoczyna się czas łowców nagród „Zombiefest” (początek 28 października o godzinie 21:00, koniec 31 października o 08:30), w którym gracze będą mogli wziąć udział w globalnym pojedynku w trybie „Be the zombie”. Wszyscy uczestniczy otrzymają w grze złotą broń, a skumulowane wyniki pozwolą odpowiedzieć na odwieczne pytanie: kto jest lepszym zabójcą – ludzie czy Nocny Łowca.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie