20 gier na PS5 i PS4 do 15 zł. Wybieramy tanie i dobre tytuły, pierwszy za 2,25 zł [Aktualizacja]

Dead-Island-tanie-gry-PlayStation
Newsy PS4 PS5

Oto ostatnia “szóstka” tanich gier na PS5 i PS4 po kilka złotych, które możemy upolować na wyprzedaży w PS Store. Choć to końcówka, wciąż mamy w zanadrzu ciekawe propozycje.

Wire Lips (ocena w PS Store – 4.06/5)

Wiemy, jak popularne są gry horrory, dlatego uparliśmy się, żeby wyszukać dla Was coś taniego również w tym gatunku. Trafiła się jedna produkcja, która nie jest może popularna, ale wygląda bardzo klimatycznie i ma dobre oceny. To Wire Lips, czyli niepokojący horror z widokiem FPP, który przez około dwie godziny poprowadzi nas mrocznymi ścieżkami. Wcielamy się w Letę, która wraz z przyjaciółką znalazła dziwne starożytne pudełko. Dziewczyny zabrały przedmiot do domu – w końcu wydawało się, że nie należy do nikogo. I to był fatalny błąd.

Lara Croft GO (ocena w PS Store – 4.42/5)

Obiecaliśmy, że będzie jeszcze jedna gra z uniwersum Tomb Raider w naszym zestawieniu. Zatem proszę bardzo – oto taniutkie Lara Croft GO, czyli turowa gra przygodowo-logiczna. Odkrywamy tutaj ruiny starożytnej cywilizacji, podążając za mitem Jadowitej Królowej. Do rozwiązania mamy ponad 115 łamigłówek w 7 rozdziałach gry oraz dziesiątki artefaktów do odnalezienia.

WRC 5 eSports Edition (ocena w PS Store – 3.79/5)

Kto szuka na trwającej wyprzedaży taniej “rajdówki”, może skusić się na WRC 5 eSports Edition i nieco poszaleć po bezdrożach. Gra oferuje wszystkie samochody, wszystkich kierowców i wszystkie oficjalne rajdy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2015. W tej edycji dostajemy również 13 nowych odcinków specjalnych oraz 3 malowania „WRC Concept Car”.

Red Wings: Aces of the Sky (ocena w PS Store – 4.06/5)

Red Wings: Aces of the Sky to dynamiczna, zręcznościowa gra akcji, osadzona w realiach I wojny światowej. Polecamy ją nie tylko dlatego, że to świetna zabawa, ale również dlatego, że zawsze warto wspierać polskich deweloperów. Tak jest! Za tytuł odpowiada rodzime studio All in! Games z Krakowa. Podczas podniebnych strzelanin możemy wybrać jeden z 10 historycznych samolotów sił Ententy lub Trójprzymierza. Zadania to z jednej strony misje bazujące na prawdziwych wydarzeniach, a z drugiej mocno przerysowane fikcyjne i szalone wyzwania.

Hunting Simulator (ocena w PS Store – 3.44/5)

Choć oceny tytułu mogą nie zachęcać do sięgnięcia po Hunting Simulator, to uwierzcie, że jest się czym zainteresować. Za 8,90 zł otrzymujemy bardzo rozbudowaną produkcję o polowaniach, która oferuje setki godzin rozgrywki pośród dziczy w trybach dla jednego i wielu graczy, liczne tereny polowań i setki celów do osiągnięcia.

Sudocats (ocena w PS Store – 4.95/5)

Przeszukując gry w promocji “Majowe oszczędności” natknęliśmy się na niesamowicie wysoko oceniane Sudocats. Mało który tytuł w PS Store może poszczycić się notą 4.95/5! No cóż… pewnie coś w tym jest i być może fani kotów oraz sudoku rozumieją ten fenomen. Inni mogą wydać te kilka złotych i sami się przekonać, czy była to kasa dobrze spożytkowana.

Kotki kończą nasz dzisiejszy przegląd tanich gier na PS5 i PlayStation 4. Mamy nadzieję, że przynajmniej kilka tytułów Was zainteresowało i zaoszczędziliście trochę grosza. Kto coś kupi, niech daje znać w komentarzach. Już poza zestawieniem taniej 20-tki polecamy dodatkowo jeszcze jeden tytuł, który nie zmieścił się w naszym przyjętym pułapie cenowym do 15 zł, lecz jest niewiele droższy. Mowa o…

Darksiders Warmastered Edition w nowej wersji na PS4 i PS5 (ocena w PS Store – 4.56/5)

Jako nadprogramowy tytuł polecamy Wam jeszcze odświeżoną wersję przygodowej gry akcji Darksiders z 2010 roku. Obecnie dorwiemy ją w PS Store za 17,80 zł. Gra umożliwia nam zostać Wojną, czyli jednym z czterech Jeźdźców Apokalipsy. W wyniku spisku przedwcześnie rozpoczynamy koniec świata, za co zostajemy pozbawieni części mocy i w takim “osłabionym” stanie trafiamy na Ziemię.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie