20 gier na PS5 i PS4 do 15 zł. Wybieramy tanie i dobre tytuły, pierwszy za 2,25 zł [Aktualizacja]

Dead-Island-tanie-gry-PlayStation
Newsy PS4 PS5

Oto kolejna porcja tanich gier na konsole PS5 i PS4, które wyselekcjonowaliśmy dla Was z trwającej wyprzedaży “Majowe oszczędności” w PS Store. Przedstawiamy 20 najciekawszych tytułów w cenie do 15 zł. Podane ceny obowiązują do 9 maja.

Hitman GO: Edycja Ostateczna (ocena w PS Store – 4.33/5)

Hitman GO to taktyczna strategia turowa, umieszczona w alternatywnej wersji tytułowego uniwersum. Choć obsługa gry jest banalnie prosta, tak jak jej założenia, to wcale łatwo nie będzie. Musimy poruszać się naszym Agentem 47 po polach na planszy, aby unikać wrogów i likwidować cele lub infiltrować pilnie strzeżone miejsca. Od ekranu nie można się wprost oderwać.

Super Pixel Racers (ocena w PS Store – 3.80/5)

Choć unikamy w naszych zestawieniach pikselozy, to nie mogliśmy się powstrzymać, by polecić ten właśnie retro tytuł. Super Pixel Racers czaruje swoim klimatem i od razu przywodzi na myśl dawne wyścigowe hity z automatów, które połykały nasze dwuzłotówki jak szalone. Jest tutaj wszystko, czego nam potrzeba, czyli rozbudowany tryb kariery obejmujący ponad 200 wyścigów, tryb online dla ośmiu graczy oraz “kanapowe” rozgrywki dla maksymalnie 4 znajomych na podzielonym ekranie.

Inertial Drift (ocena w PS Store – 4.32/5)

Pozostajemy w klimacie gier wyścigowych, tyle że w bardziej współczesnej oprawie. Polecamy Wam również szalenie szybkie Inertial Drift, które skupia się na driftowaniu. Sterujemy naszym samochodem przy użyciu dwóch gałek analogowych pada, a do pokonania mamy 20 krętych torów. Odwiedzimy np. rozświetlone blaskiem neonów ulice miasta oraz malownicze górskie drogi.

Sniper Elite V2 Remastered (ocena w PS Store – 4.21/5)

A teraz przenosimy się do Berlina czasów drugiej wojny światowej. Odpalając Sniper Elite V2 Remastered wcielimy się w amerykańskiego snajpera Karla Fairburne’a, którego zadaniem jest powstrzymanie radzieckich wojsk przed zdobyciem rakiet V2. Nie jest to typowy shooter ani gra akcji. Dostajemy coś z pogranicza strzelanek i skradanek w naprawdę wybuchowej mieszance. Remaster to nie tylko lepsza grafika, lecz również wszystkie wydane wcześniej DLC z misjami, mapami oraz broniami.

Tanie doładowania PSN pozwolą dodatkowo obniżyć promocyjne ceny gier na PS5 i PS4

The Hong Kong Massacre (ocena w PS Store – 4.18/5)

To efektowna strzelanka z widokiem top-down przenosząca nas do Hongkongu, gdzie toczy się zaciekła wojna triad. Wcielamy się tutaj w rolę byłego policyjnego detektywa, który szuka zemsty za zamordowanego przyjaciela. The Hong Kong Massacre pokazuje całą brutalność chińskiej mafii, z egzekucjami, krwawymi porachunkami, nielegalnym handlem i nieustannymi strzelaninami.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour (ocena w PS Store – 4.61/5)

Uważamy, że to kolejny must have z naszego zestawienia tanich gier na PS4 i PS5. Najlepsza i kultowa część Duke Nukem 3D w rocznicowym wydaniu zawiera wiele usprawnień. Mamy przede wszystkim nowy piąty epizod autorstwa twórców oryginalnych poziomów. Do tego nowe bronie, odświeżony silnik graficzny, a poza tym… to wciąż ta sama niesamowicie miodna strzelanka co w 1996 roku.

The Great Perhaps (ocena w PS Store – 4.06/5)

W przypadku The Great Perhaps, zachwyciła nas piękna rysowana oprawa graficzna. Ale nie tylko, ponieważ fabuła tej przygodowej gry logicznej traktuje o podróżach w czasie i robi to w sposób bardzo ciekawy. Wcielamy się w astronautę, który powraca na Ziemię wyniszczoną naturalnymi kataklizmami. Pośród ruin znajdujemy dziwną starą lampę, w której świetle można ujrzeć wizje zamierzchłych czasów i która pozwala na przenoszenie się w przeszłość.

Zobacz ostatnią porcję tanich gier na PS5 i PS4. Jazda po bezdrożach, polowanie i wysoko oceniana gra z kotami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie