Tak wyglądają pierwsze szkice nowej produkcji od twórcy Gears of War

0 komentarzy

Cliff Bleszinski pochwalił się grafikami koncepcyjnymi ze swojego nowego FPS-a. Oprócz świata, poznajemy też bronie, czyli to, na co Bleszinski zwraca szczególną uwagę.

Wiele miesięcy temu Cliff Bleszinski zapowiedział Project Bluestreak na PC (kodowa nazwa nowej gry). Ma to być produkcja z widokiem z pierwszej osoby rozpowszechniana za darmo. Dziś możemy zobaczyć pierwsze szkice koncepcyjne nowej gry. Jak widać, twórca mocno stawia na daleką przyszłość, choć trudno tutaj doszukiwać się klimatów z Gears of War.

Bronie wyglądają całkiem interesująco, zwłaszcza jeśli skupimy uwagę na czymś w rodzaju wyrzutni rakiet, która umieszczona jest na plecach żołnierza.

Cliff Bleszinski opuścił Epic Games (studio, które wykonało Gears of War) w 2012 roku i założył własne o nazwie Boss Key Productions. Jego nowa gra nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, ani także daty premiery. Co z niej wyjdzie? Trudno powiedzieć, ale Bleszinski jest niezwykle utalentowanym gościem. To on stworzył takie gry jak: Unreal, Unreal Tournament, Jazz Jackrabbit i właśnie wspomnianą serię Gears of War.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się