Świetny projekt Star Wars na Unreal Engine 4

Świetny projekt Star Wars na Unreal Engine 4
Newsy PC

Część zespołu z Obsidian Entertainment zabrało się za interesujący projekt.

W sieci pojawiła się do pobrania aplikacja, która zawiera jeden poziom inspirowany światem Star Wars. Gracz może dowolnie się po nim poruszać, aby podziwiać pieczołowicie zaprojektowane otoczenie. Za całość odpowiada Jason Lewis oracz część pracowników studia Obsidian Entertainment. Projekt jest niezależny i ma na celu jedynie pokazanie tego, co można zrobić przy wykorzystaniu współczesnych komputerów oraz silnika graficznego Unreal Engine 4.

W projekcie nie spotkamy żadnych dodatkowych postaci, z którymi można wejść w interakcje. Są tam jedynie pojedyncze roboty. Całość możecie pobrać za darmo pod poniższymi linkami, a jeszcze niżej znajdziecie screeny:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie