Prezenty, niespodzianki, dobra zabawa. Oto, co szykuje Rockstar na święta w GTA Online

Prezenty, niespodzianki, dobra zabawa. Oto, co szykuje Rockstar na święta w GTA Online
Newsy PC PS4 XOne

Jak co roku, w GTA Online nie zabraknie świątecznych atrakcji. Będzie powracająca zawartość z poprzednich lat oraz trochę nowości.

W najbliższy weekend będzie mróz, więc do sklepów w Los Santos niedługo przyjedzie dostawa nowego i starego, dobrze już znanego świątecznego asortymentu. Rozświetlajcie noc wyrzutnią fajerwerków, przechadzając się w swojej ulubionej masce elfa po śniegu pokrytym szkarłatem, i złóżcie wizytę w swoim ulubionym, całodobowym supermarkecie w piernikowej masce hokejowej bądź od stóp do głów poczujcie klimat Gwiazdki dzięki świątecznemu, choć trochę obleśnemu, strojowi renifera. Czekajcie też na bezpłatną zawartość do odblokowania, w tym nowe maski Krampusa, która pojawi się już w Wigilię. Bo w tym mieście tylko niegrzeczni dostają prezenty – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

Już teraz w GTA Online pojawił się samochód Ubermacht Sentinel Classic, który jest dostępny w Southern San Andreas Super Autos. GTA Online wzbogaciło się ponadto o kolejny tryb adwersarza, nazwany Okupacja.

GTA Online

Okupacja jest najnowszym dodatkiem do GTA Online, w którym aby zwyciężyć, trzeba zdobyć i utrzymać obszary rozsiane po całej mapie, odpierając ataki krążących sępów z przeciwnej drużyny. Warto też wiedzieć, jak skutecznie posługiwać się latającym motocyklem szturmowym, ale najważniejsze jest jedno: drużyna z większą ilością terenu będzie szybciej zdobywać punkty i prędzej osiągnie docelowy, zwycięski wynik – tłumaczy Rockstar. Do 8 stycznia w nowym trybie zgarniajcie podwójne premie GTA$ i RP.

GTA Online

Na koniec świąteczne zniżki oraz wyścigi premium i próby czasowe:

NIERUCHOMOŚCI

 • Centrum Biznesowe Arcadius – zniżka 30%
 • Hangar w Forcie Zancudo 3499 – zniżka 30%

LUKSUSOWE POJAZDY

 • Jachty – zniżka 30% (wszystkie modele)
 • Pegassi Zentorno – zniżka 30%

POJAZDY SZTURMOWE

 • Opancerzona Karin Kuruma – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
 • Nagasaki Buzzard – zniżka 30%
 • HVY Insurgent – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)

HARMONOGRAM WYŚCIGÓW PREMIUM I PRÓB CZASOWYCH

Dociśnijcie gaz do deski i zgarnijcie konkretną kasę za bieżące wyścigi premium i próby czasowe.

19 – 25 grudnia

 • Kaskaderski wyścig premium – „H200” (dla samochodów sportowych)
 • Próba czasowa – „Tartak”

26 grudnia – 1 stycznia

 • Kaskaderski wyścig premium – „Podwójna pętla” (dla supersamochodów)
 • Próba czasowa – „Cypress Flats”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie