Trzymajcie portfele – znamy datę startu świątecznej wyprzedaży na Steam

Steam - Letnia Wyprzedaż 2023 rozpoczęta. Tysiące gier taniej
Newsy PC

Świąteczna wyprzedaż na Steam 2022 już za rogiem i to niezbyt odległym. Lepiej uważajcie na portfele, bo jest szansa, że Valve znów je ogołoci.

GabeN i spółka i w tym roku powracają z oczekiwanym wydarzeniem dla każdego fana promocji, tańszych gier, obniżek i innych okazji. Możemy również spodziewać się nowych przedmiotów do profilów Steam, a być może nawet i jakiejś formy “zabawy”.

Świąteczna Wyprzedaż Steam 2022 tuż-tuż

Znamy datę oczekiwanego promocyjnego eventu na Steam. Valve pochwaliło się pierwszym zwiastunem wydarzenia, a to zapowiada się naprawdę świetnie. Jasne, też mam poczucie, że od pewnego czasu każda kolejna promocja na Steam wygląda tak samo. Z drugiej jednak strony od ostatniego takiego eventu wyszło całkiem sporo interesujących mnie “indyków”, więc przy odrobinie szczęścia dotkną je przeceny.

Wielkie święto fanów promocji rozpocznie się już 22 grudnia 2022 roku i potrwa aż do 5 stycznia 2023 roku. Oznacza to, że będziemy mieć naprawdę sporo czasu, aby zastanowić się nad konkretnymi ofertami. Nie bójcie się jednak, bo z pewnością wrócimy do Was z najciekawszymi pozycjami.

Filmik nie ujawnia, jakich konkretnie obniżek można się spodziewać, ale pokazuje parę gier, które najpewniej zostaną przecenione. Na wideo można zauważyć choćby Fallout 76, Ready or Not, Two Point Campus, Persona 5 Royal i Sonic Frontiers czy Raft.

Swoją drogą – jeśli mało Wam promocji, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego działu. Znajdziecie w nim świeże i ciekawe oferty dla graczy i nie tylko.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie