Świat według Bundych powraca. Będzie serial animowany z udziałem oryginalnej obsady

Świat według Bundych
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Świat według Bundych ma powrócić w formie serialu animowanego. W obsadzie głosowej znaleźli się aktorzy z oryginalnej wersji.

Portal Deadline informuje, że wiele platform interesuje się obecnie animowaną produkcją związaną z kultowym w Polsce serialem. Sony Pictures Television pracuje nad tytułem już od ponad roku, lecz do tej pory całość trzymano w tajemnicy. Dużą niespodziankę stanowi fakt, że głosów bohaterom użyczą odtwórcy głównych ról z wcześniejszej produkcji. Katey Sagal, Ed O’Neill, Christina Applegate oraz David Faustino powrócą tym samym do swoich postaci sprzed lat. Za jakość produkcji ręczy showrunner Alex Carter, do tej pory współpracujący m.in. jako producent wykonawczy nad animacją Family Guy.

Oryginalny Świat według Bundych był serialem tworzonym w latach 1987-1997. Prawa do transmisji wykupiło wiele państw, w tym także Polska; sprawiło to, że tytuł cieszył się ogromną popularnością w naszym kraju. Popularność produkcji pomogła również rozwinąć karierę aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Katey Sagal jako Peggy, Christina Applegate jako Kelly, David Faustino jako Bud oraz głowa rodziny, Ed O’Neill jako Al Bundy wpisali się na stałe w pamięć ówczesnych widzów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial animowany może ujrzeć światło dzienne. Jak na razie trwają rozmowy na temat ewentualnej telewizji lub platformy. W grę wchodzą m.in. amerykańskie Fox, Hulu oraz Peacock, jako że to właśnie tam można oglądać oryginalną produkcję.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij: