Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Super Mario 3D World na Nintendo Switch w jednym z dużych sklepów

Pogłoski o przeniesieniu Super Mario 3D World na Nintendo Switch mogą być prawdziwe. Gra została zauważona na stronie sklepu Best Buy.

W zeszłym miesiącu Nintendo wspominało (dzięki vg247), że z okazji 35. urodzin Mario, przeniesie na Nintendo Switch kilka starszych produkcji z uniwersum. Bardzo możliwe, że jedną z nich będzie port kapitalnego Super Mario 3D World z Wii U.

Sieć Best Buy zaktualizowała swoją bazę danych o wpis dla Super Mario 3D World na Nintendo Switch, co zauważył Wario64. Gra została wyceniona na 60 dolarów.

 

Nie jest to oczywiście potwierdzenie, że omawiana gra pojawi się na Pstryczku, lecz biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia, jesteśmy skłonni w to uwierzyć. Warto wspomnieć, że tytuł pojawił się ekskluzywnie na Nintendo Wii U w 2013 roku i został niezwykle gorąco przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i przez graczy. Średnia z ponad osiemdziesięciu ocen na Metacritic wynosi 93/100.

Tytuł jest naprawdę przyjemną i bezstresową platformówką 3D, gdzie możemy pokierowac jedną z czterech postaci: Mario, Luigi, Księżniczka Peach i Toad. Jak to w grach z Mario w zwyczaju, zbieramy pieniążki, gwiazdki, stempelki czy power-upy. Gra wprowadziła nowość do serii w postaci dzwonka zamieniającego naszą postać w kota. Dzięki temu możemy wspinać się na drzewa oraz ściany, co jest często niezbędne, by ukończyć dany etap lub zebrać wszystkie znajdźki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się