Sunset Overdrive nie da nam szansy, by poszaleć furą po mieście

Sandboks od Insomniac Games będzie pozbawiony opcji prowadzenia aut.

Brandon Winfrey pełniący w firmie funkcję menadżera społecznościowego tłumaczy, iż tego typu rozwiązanie ma ścisły związek z mechaniką tytułu. Nasz bohater będzie bowiem poruszał się po ulicach z zawrotną prędkością, zaimplementowanie w tytule możliwości wsiadania do samochodów jedynie obniżyłoby dynamikę.

Sunset Overdrive to świetnie zapowiadający się exclusive, który zadebiutować ma we wrześniu 2014 roku na konsoli Xbox One. Produkcja osadzona zostanie w przyszłości, w roku 2027 i pozwoli nam na swobodną eksplorację otwartego świata. Opowiedziana historia nie będzie śmiertelnie poważna, zawierając sporo humorystycznych akcentów. Pozycję możemy zaklasyfikować do gatunku gier akcji, w których liczy się refleks i zręczne palce.


Deweloperzy włożyli sporo pracy by poruszanie się po mieście było płynne, a jednocześnie efektowne. Nasz bohater będzie biegał po ścianach, czy ślizgał się po liniach wysokiego napięcia z niebywałą gracją. Do Sunset Overdrive pewno powrócimy na łamach naszego portalu. Gra ma olbrzymi potencjał, który być może przekona niezdecydowanych do zakupu nowej platformy Microsoftu.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet