Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sukces ESPORT NOW 2016! Organizatorzy podsumowują wydarzenie

Finały odwiedziło ponad 10 tysięcy zwiedzających, a rozgrywki online przyciągnęły ponad 300 tysięcy widzów.

Jedno z największych wydarzeń e-sportowych tego roku już za nami. Po raz kolejny wrocławska Hala Stulecia była miejscem spotkań fanów elektronicznej rozrywki, a wszystko to dzięki odbywającej się tam imprezie – ESPORT NOW 2016. W ramach podziękowań za ogromne zainteresowanie turniejem, organizatorzy przygotowali imponującą infografikę dotyczącą statystyk wydarzenia.

Chociaż była to dopiero pierwsza edycja ESPORT NOW, to zdołała przyciągnąć niesamowite ilości widzów, zarówno na miejscu jak i online, za pomocą transmisji na żywo w serwisie Twitch.tv. W Hali Stulecia zmagania największych gwiazd e-sportu oglądało na żywo ponad 10 tysięcy zwiedzających. Natomiast streamingi z wydarzenia śledziło prawie 300 tysięcy unikalnych widzów! Łącznie złożyło się to na niemal 200 tysięcy obejrzanych wideogodzin, czyli 8 278 dni, czyli 22 lata! Specjalnie na potrzeby graczy do użytku oddano 244, w pełni wyposażonych w profesjonalny sprzęt gamingowy, stanowisk.

Wzmianek o imprezie ESPORT NOW 2016 nie mogło zabraknąć również w social media. Na Instagramie pojawiło się ponad 1150 zdjęć otagowanych jako #esportnow, a łącznie tag #ESN pojawił się w internecie ponad 4500 razy! Łącznie wszystkie posty zostały skomentowane ponad 106 tysięcy razy, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu imprezą!

Nasze dwie relacje zdjęciowe możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

ESPORT NOW 2016
ESPORT NOW 2016
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%