opętany Dave Grohl w filmie Studio 666

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Foo Fighters w nawiedzonym domu. Zobaczcie zwiastun nadchodzącego Studio 666

Studio 666, czyli horror z komediową nutą tworzony przez Foo Fighters, jest już coraz bliżej. Zobaczcie trailer nadchodzącej produkcji.

O tytule pisaliśmy już wcześniej, dziś natomiast możemy podzielić się nowymi materiałami. Najnowszy zwiastun jest elementem kampanii promocyjnej filmu. Premierę zaplanowano na luty, jest to zatem ostatni dzwonek, aby rozpocząć tego typu działania.

Akcja Studio 666 rozgrywa się w rezydencji, do której zespół Foo Fighters wprowadza się, aby nagrać swój nowy album. W posiadłości znajdują się już jednak pewni mieszkańcy – zajęły ją bowiem nadnaturalne moce.

Premiera filmu już 25 lutego 2022 roku, poniżej natomiast – obiecany zwiastun. Zobaczcie sami, jak Dave Grohl i jego ekipa poradzą sobie z nadprzyrodzonymi współlokatorami:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%