Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Strategia turowa For the King za darmo w Epic Games Store. Za tydzień dwie kolejne gry

Od dzisiaj od godziny 17:00 w sklepie Epic Games odbierzemy strategię For the King, natomiast już za tydzień platforma zaoferuje nam mroczną przygodówkę Amnesia: The Dark Descent i nietuzinkowego RPG-a Crashlands.

Od dziś do następnego czwartku na fanów gier strategicznych i fabularnych czeka w sklepie Epic Games For the King. Aby dopisać tytuł do swojej biblioteki bez żadnych opłat, udajcie się pod ten adres.

Od 30 kwietnia Epicy będą rozdawać dwie kolejne produkcje. Pierwsza z nich to Amnesia: The Dark Descent, która stanowi połączenie przygodówki i survival horroru. Natomiast drugą grą, którą będziemy mogli dostać bezpłatnie za tydzień, jest humorystyczny survival RPG Crashlands.

Na koniec kilka słów o For the King. Stworzony przez niezależne studio IronOak Games tytuł jest czymś w rodzaju mikstury gry strategicznej i RPG-a, która ma system walki w trybie turowym i na dodatek pod paroma względami przypomina produkcje z gatunku roguelike. Tytuł opowiada o losach fikcyjnego królestwa Fahrul, które po śmierci władcy pogrąża się w chaosie. Wcielamy się w grupkę odważnych poddanych, która ma zapanować nad grożącym królestwu niebezpieczeństwem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się