Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Stranger Things 4 – oficjalna zapowiedź i pierwszy filmik!

Netflix Polska wrzucił na YouTube pierwszy teaser Stranger Things 4. To jednak nie koniec świetnych wieści dla fanów uniwersum.

Netflix oficjalnie zapowiedział Stranger Things 4, a w sieci wylądował poniższy filmik okraszony dopiskiem „Już nie jesteśmy w Hawkins”. Data premiery nowego sezonu nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.

Cieszy również fakt, że Netflix podpisał długoletnią umowę z twórcami serialu, braćmi Duffer, zatem możemy mieć pewność, że na czwartym sezonie się nie skończy.

Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników – zaznaczył w oficjalnym komunikacie Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix.

Bracia Duffer również skomentowali umowę z platformą Netflix: Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się „Stranger Things” 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%