SteelSeries Siberia 840 – bezprzewodowe słuchawki dla gracza z Bluetooth od dziś w sprzedaży

Siberia 840 to wersja rozwojowa słuchawek oznaczonych numerem 800.

Nowy produkt posiada rozwiązania znane z poprzedniej wersji, ale wprowadza również szereg dodatkowych funkcji. Kupując zestaw otrzymujemy wymienne baterie, gwarantujące praktycznie całodobowe granie, międzyplatformową kompatybilność oraz technologię dźwięku Dolby 7.1 Surround. Gama nowych elementów to przede wszystkim łączność przez Bluetooth i możliwość personalizacji słuchawek dzięki autorskiemu oprogramowaniu Engine 3 od SteelSeries.

Słuchawki Siberia 840 zapewniają nie tylko możliwie najbardziej szczegółową jakość dźwięku. Zawierają łączność Bluetooth, pozwalającą uzyskać pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi – komentuje Brian Fallon, SteelSeries Category Manager (Audio). – To nie jest zwykły zestaw słuchawkowy do gier, ale pełnowymiarowy system audio, którego gracze mogą używać do słuchania muzyki i odbierania połączeń – dodaje Fallon.

SteelSeries Siberia 840
SteelSeries Siberia 840

Bezprzewodowe zanurzenie

Słuchawki Siberia 840 korzystają z unikalnej technologii, która stale przeskakuje pomiędzy częstotliwościami, by w ten sposób unikać zakłóceń i opóźnień. Dzięki takiemu rozwiązaniu SteelSeries gwarantuje swoim użytkownikom wolny od opóźnień, bezprzewodowy dźwięk. Podobnie do swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika, Siberia 840 dostarcza czysty i przestrzenny dźwięk 7.1 w trzech różnych technologiach Dolby: Headphone, Digital i Pro Logic IIx.

Uniwersalna mobilność i widoczność

Siberia 840 współpracują ze wszystkimi popularnymi konsolami do gier i systemami operacyjnymi. Wprowadzenie technologii Bluetooth przekształca najnowsze słuchawki SteelSeries w doskonały zestaw do gier, słuchania muzyki oraz odbierania połączeń głosowych. Projekt został wyposażony w nadajnik umieszczony w wyświetlaczu OLED. Pozwala to na wizualne monitorowanie wszystkich regulacji audio, konfiguracji i ustawień systemowych, w tym źródła dźwięku, profili, łączność, żywotności baterii i wielu innych opcji. Ma to na celu zapewnienie użytkownikom kontroli urządzenia w dowolnej chwili z każdego miejsca w pomieszczeniu.

SteelSeries Siberia 840
SteelSeries Siberia 840

Komfort w zasięgu ręki

Słuchawki Siberia 840 to elegancki i gustowny projekt, stylizowany na wnętrze samochodu wyścigowego, pełnego nowoczesnych technologii. Nauszniki oraz pałąk wypełnione są pianką z pamięcią kształtu, dostarczają niesamowitego komfortu eksploatacji. Siberia 840 posiada również wysuwany mikrofon ze wskaźnikiem LED ON/OFF oraz przełącznik na słuchawce, który pozwala na szybką i intuicyjną korektę głośności dźwięku.

Konfigurowalne funkcje

Nowe słuchawki SteelSeries mogą być dostosowywane przez odbiornik OLED m.in. do modyfikacji opcji głośności, bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników. Gracze chcący odblokować pełną moc zestawu mogą wykorzystać oprogramowanie SteelSeries Engine 3 do zarządzania profilami, modyfikowania ustawień equalizera i wprowadzania innych zmian. Kupując Siberia 840 użytkownik otrzymuje dwa wymienne akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na 20 godzin nieustannej rozgrywki.

Słuchawki Siberia 840 są dostępne w Europie w cenie 349,00 euro.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet