Gry na Steam w promocji. 18 premier 2024 roku od 4 zł z groszami

ghost-of-tsushima-steam
Newsy PC

W ostatniej części dzisiejszych promocji na Steam znajdziemy mocny powrót Alone in the Dark oraz garść mniej znanych, ale wyśmienitych premier 2024 roku. Co więcej, będą to gry naprawdę przystępne cenowo i oczywiście wysoko oceniane.

Another Crab’s Treasure (data premiery – 25 kwietnia 2024)

Another Crab’s Treasure jest ciekawym połączeniem przygodowej gry akcji z elementami soulslike. I jest to kolejny w naszym zestawieniu tytuł, który może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi opiniami na Steam. Przenosimy się tutaj na dno oceanu, wcielając się w kraba pustelnika imieniem Kril. Podwodny świat jest zasypywany śmieciami, co sprowadza na niego poważne niebezpieczeństwo. Tajemnicza infekcja szybko się rozprzestrzenia, a my musimy ja powstrzymać.

Alone in the Dark (data premiery – 20 marca 2024)

Reboot kultowej serii miał miejsce w marcu tego roku i wypadł całkiem pozytywnie. Alone in the Dark jest przygodową grą akcji, utrzymaną w klimacie horroru psychologicznego. Trafiamy do posiadłości Derceto, gdzie dwójka bohaterów musi odkryć tajemnicę tego miejsca oraz zmagać się z różnymi potworami. Oprócz mrocznego domostwa, odwiedzamy również inne miejsca, między innymi ogród czy uliczki pobliskiego miasteczka.

Midnight Ghost Hunt (data premiery – 21 marca 2024)

Midnight Ghost Hunt to chaotyczna wieloosobowa gra w chowanego 4 na 4, w której jedna drużyna wciela się w duchy, a druga w łowców. Jako duch możemy ukrywać się się w pozornie niegroźnych meblach, aby uniknąć polujących łowców. Ci dysponują potężnymi giwerami, które mogą wysłać zjawy w inny wymiar. Jednak po wybiciu północy, to łowcy stają się zwierzyną, a duchy zyskują ogromne moce.

No Rest for the Wicked (data premiery/wczesny dostęp – 21 marca 2024)

No Rest for the Wicked to gra z gatunku RPG akcji, za którą odpowiadają twórcy genialnych Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps. Przenosimy się do fantastycznej krainy do roku 841. Po śmierci króla Harola korona przechodzi na jego aroganckiego i nieobytego syna Magnusa. A żeby było gorzej, na królestwo spada zaraza zwana Pomorem. My wcielamy się w Cerima, członka grupy mistycznych wojowników zaprzysięgłych, by pokonać Pomór za wszelką cenę.

Contain (data premiery – 16 stycznia 2024)

Contain to taktyczna strzelanka w klimacie horroru. Wcielamy się tutaj w członka oddziału zajmującego się zwalczaniem anomalii pochodzących z kosmosu. Choć możemy stanąć do walki w pojedynkę, tytuł powstał z myślą o sieciowej kooperacji, w której sprawdza się najlepiej. Do wyboru sporo broni (np. karabiny szturmowe) oraz masa gadżetów, z noktowizorem włącznie.

Reveil (data premiery – 6 marca 2024)

Na koniec proponujemy Wam fabularny narracyjny horror/thriller psychologiczny, w którym trafiamy do surrealistycznego świata. Reveil opowiada historię mężczyzny, który po przebudzeniu nie pamięta, co wydarzyło się zeszłej nocy. Na dodatek okazuje się, że w domu nie ma jego żony Marthy oraz córki Dorie. Szaleństwo i groteska się potęgują, a granice między rzeczywistością a wyobraźnią zacierają coraz bardziej. 

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie