Doładowanie Steam za darmo w Żabce. Jest warunek, ale wychodzisz niemal 15 zł do przodu

33 gry za darmo na Steam. Kompletna lista darmowych pozycji
Newsy PC

Nadarzyła się dobra okazja, by zdobyć doładowanie Steam o wartości 25 zł, wydając jedynie 10 zł na wody mineralne w Żabce. Oto szczegóły promocji.

Jeśli kupujesz gry na platformie Valve, możesz trochę oszczędzić dzięki akcji organizowanej przez sieć sklepów Żabka. Doładowanie Steam na 25 zł zdobędziemy tam za darmo, jeśli kupimy pięć Nałęczowianek.

Doładowanie Steam za darmo. Jak zdobyć w Żabce na zakupach

Skoro kupujesz już wodę mineralną w Żabce, możesz zgarnąć przy zakupach doładowanie portfela Steam. Wystarczy kupić 5 butelek wody mineralnej Nałęczowianka. Pamiętaj, by przy kasie zeskanować swoją aplikację Żappka, bo tylko wtedy otrzymasz kod na doładowanie o wartości 25 zł. W akcji bierze kilka rodzajów Nałęczowianki:

  • Gazowana Woda Nałęczowianka 500 ml,
  • Niegazowana Woda Nałęczowianka 500 ml,
  • Gazowana Woda Nałęczowianka 1000 ml,
  • Niegazowana Woda Nałęczowianka 1000 ml,
  • Niegazowana Woda Nałęczowianka kids 330 ml.

Możesz dowolnie mieszać produkty. Ważne, by było ich pięć. Najtaniej wyjdzie za 5 butelek po 500 ml. Zapłacisz za wszystkie 10,50 zł, zatem można powiedzieć, że masz doładowanie na 14,50 zł zupełnie za darmo.

Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 19 września lub wyczerpania puli doładowań Steam. A tych jest 2000 sztuk.

Doladowanie-Steam-za-darmo
Doładowanie za darmo na zakupach w Żabce.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie