Za darmo możesz sprawdzić Obcego i wysoko oceniane wyścigi. Do pobrania na Steam

Aliens-Fireteam-Elite
Newsy PC

Rozpoczyna się darmowy weekend z kolejnymi grami na PC (Steam). Tym razem coś w klimacie Obcego oraz naprawdę niezła sportowa gra wyścigowa w stylu arcade dla maksymalnie ośmiu graczy online.

Komu brakuje darmowego grania, może już wskakiwać na Steam i korzystać z kolejnej okazji. Posiadacze komputerów PC mają okazję sprawdzić w ten weekend dwa tytuły, o których poniżej.

Gry za darmo na PC do sprawdzenia na Steam

Pierwszy darmowy weekend dotyczy Aliens: Fireteam Elite i choć tytuł nie grzeszy popularnością, a serwery jakoś nie mogą się zapełnić, zawsze warto pamiętać o trybie dla jednego gracza. Podczas fabuły możesz grać z maksymalnie dwoma graczami lub SI, walcząc w czterech kampaniach, aby poznać tajemnice nowej planety, LV-895. Zatem pora sprawdzić, co kryje się w ruinach i podziemnych jaskiniach w tej trzecioosobowej survivalowej strzelance osadzonej w uniwersum Obcych. Warto – tytuł ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników Steam.

Drugi tytuł do sprawdzenia za darmo, to z kolei Turbo Golf Racing. Gra jest naprawdę zwariowana i również z bardzo pozytywnymi ocenami. Nie są to typowe wyścigi, choć motyw “bycia pierwszym” oczywiście tutaj znajdziesz. Rozgrywka opiera się głównie na tym, by… wbijać piłki golfowe do dołka. Nudno na pewno nie jest.

Oto linki do darmowych weekendów oraz trailery gier, które można sprawdzać:

Kiedy darmowe weekendy się zakończą, gry zostaną usunięte z Waszej biblioteki.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie