Startuje czterodniowy turniej FIFA 16 na Xbox One

Na sklepowe półki trafia właśnie wyczekiwana, nowa edycja najpopularniejszej serii piłkarskiej –  FIFA 16.

Z okazji premiery kolejnej odsłony sportowego cyklu, salony Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu przygotowały wielki, czterodniowy turniej. Rozgrywki w stołecznym i poznańskim salonie Megastore rozpoczną się w dniu premiery FIFA 16, czyli 24 września. Turniej zostanie rozegrany na konsolach Xbox One.

Przez pierwsze trzy dni potrwają eliminacje. Każdego dnia swoich sił na wirtualnym boisku spróbuje kilkaset osób (po 400 osób w Warszawie i 200 w Poznaniu). Na niedzielę zaplanowano wielki finał. 32 zawodników, 10 najlepszych graczy z każdego dnia eliminacji oraz 2 jokerów wybranych przez sędziów, powalczy o nagrodę główną, czyli o konsolę Microsoft Xbox One 500GB. Atrakcyjne nagrody przygotowano także dla zawodników, którzy staną na pozostałych stopniach podium.

By spróbować swoich sił wystarczy przesłać zgłoszenie na adres turniej@komputronik.pl, podając imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, a w tytule wpisując Fifa 16 + miasto, w którym chce się stanąć do walki. Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli wcześniejsze zapisy online nie wyczerpią puli zawodników, będzie możliwość dołączenia do turnieju w salonie, w dniu eliminacji.

Ktoś z Was ma zamiar się sprawdzić?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet