Spider-Man na PS4 w pudełku w dużej promocji

Dopiero co pisaliśmy o niezłej okazji na Assassin’s Creed: The Ezio Collection za 49,99 zł na PS4, a już pojawiła się kolejna ciekawa promocja. Tym razem na Spider-Man’a.

Tutaj kupicie kolekcję 3 gier z serii Assassin’s Creed za niecałe 50 zł, a jeśli wolicie Człowieka Pająka, powinniście zerknąć na ofertę sklepów Neo24.pl i Neonet (linki poniżej). Można tam teraz dorwać Spider-Man’a za 129,99 zł z darmową wysyłką. Przypominamy, że gra została wydana ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4 we wrześniu zeszłego roku i zebrała rewelacyjne oceny. Średnia ze 116 recenzji zebranych przez Metacritic to bardzo wysokie 87/100. Warto zatem mieć ten tytuł w kolekcji!

Otwórz nowy rozdział w historii Marvelowskiego Spider-Mana i wciel się w rolę bardziej doświadczonego Petera Parkera.

W Marvel’s Spider-Man gracz pokieruje jednym z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na świecie. Akrobacje, improwizacja i miotanie siecią to podstawowe umiejętności tego pełzającego po ścianach herosa. Pozna również nowe elementy, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w grze o Spider-Manie.

Od praktycznego sposobu przemieszczania się z pomocą technik parkour i unikatowych interakcji z otoczeniem aż po nowy system walki i niesłychanie wartką akcję – w takiego Spider-Mana jeszcze nie graliście.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.