Sony wprowadza własny serial na PlayStation 4. Przywitajcie Powers

Już od dziś można zapoznać się z pierwszym odcinkiem serialu.

Subskrybenci PlayStation Plus w Polsce mogą od dziś bez dodatkowych opłat obejrzeć 10-odcinkowy, kryminalny dramat science-fiction Powers za pośrednictwem aplikacji Powers na PlayStation 4.

Powers to adaptacja stworzonej przez Briana Michaela Bendisa i Michalea Avona Oeminga serii komiksów pod tym samym tytułem. Serial opowiada historię dwójki detektywów z wydziału zabójstw, Christiana Walkera (Sharlto Copley) i Deeny Pilgrim (Susan Heyward), badających sprawy, w które zamieszani są ludzie obdarzeni niezwykłymi zdolnościami – tytułowymi mocami. Osadzony w dzisiejszej kulturze paparazzi serial Powers stawia przed widzami pytania – jak wyglądałby świat pełen superbohaterów, którzy wcale nie są bohaterami? Co jeśli moce stałyby się jedynie kolejnym pretekstem, by snuć intrygi, siać zamęt, popełniać morderstwa i pozyskiwać pieniądze?


W obsadzie Powers znaleźli się także Noah Taylor, Olesya Rulin, Max Fowler, Adam Godley, oraz Eddie Izzard i Michelle Forbes.

Powers został wyprodukowany przez Jinxworld i Circle of Confusion, przy współpracy z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi serialu są: Brian Michael Bendis, Charlie Huston, Remi Aubuchon, Michael Avon Oeming, David Engel i Michael Dinner.

Polscy subskrybenci PS Plus mogą oglądać Powers jedynie w wersji angielskiej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet